Her bor Hollywood-stjernene på Gran Canaria

Se bildene fra innsiden!

Publisert Sist oppdatert

I et rolig og bortgjemt hjørne nord på Gran Canaria ligger en luksuriøs drømmebolig som har huset en rekke Hollywood-stjerner, inkludert den meksikanske skuespilleren Gael García Bernal.

Han har blant annet spilt i Netflix-filmen «The Mother» sammen med Jennifer Lopez, som for øvrig også gjestet Gran Canaria under innspillingen.

Stiv pris

Den luksuriøse villaen i Firgas har en like eksklusiv pris som den har klientell. Prisen er på stive 24

000 euro i måneden, ifølge utleieannonsen.

For pengene får du riktignok en fantastisk utsikt over havet og fjellene, fred og ro, og kort reisevei til hovedstaden Las Palmas.

Plass til 14 personer

Eiendommen har seks luksuriøse rom, som kan romme mellom 10 og 14 personer, fordelt over mer enn 430 kvadratmeter.

Et av høydepunktene er et privat oppvarmet evighetsbasseng med saltvann, omgitt av et 11

000 kvadratmeter stort inngjerdet område med frukttrær som lind, mango og avokado.

Det hele er innredet i moderne og minimalistisk skandinavisk design.

Det er også utstyrt med fire bad, fem toaletter og et komplett kjøkken.

Fra stua har man panoramautsikt over havet, mens flere av rommene går rett ut til egen patio med kunstige fossefall.

Som seg hør og bør i en kjendisbolig, kan man også leie tjenester som daglig rengjøring, privat kokk og barnevakt.

Powered by Labrador CMS